top of page

Hakkımızda

QITTPRO 2018 yılında İstanbul Merkezli kurulmuş olup, kalite yönetim sistemleri uyum danışmanlığı ve bu alanlarda eğitim hizmetleri vermektedir. Özellikle bilgi güvenliği yönetim sistemleri konusunda uzmanlaşmış kadromuzla, uluslararası kabul görmüş standartların uyum çalışmaları kapsamında yürütülen danışmanlık hizmetlerimiz şirketimizin faaliyetlerin en büyük kısmını oluşturmaktadır. QITTPRO olarak biz; ISO 9001, ISO 27001, ISO 22301, ISO20000-1, TISAX ve KVKK&GDPR standartları ve yasal beklentilere uyum çalışmaları yürüten müşterilerimizin, kurumsal süreçlerini ilgili standart beklentilerine uygun hale getirmek ve mevcut süreçlerinin verimliliğini arttırmak adına danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kadromuz alanında uzman ISO 27001 BGYS ve ISO 27701 KVYS ve ISO 22301 İSYS Baş Denetçi sertifikasına sahip danışmanlardan oluşmaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizde doğan ihtiyaçlara uçtan uca hizmet verebilmek adına, sektörün önde gelen teknoloji uygulayıcıları, akredite eğitim firmaları ve alanında uzman hukuk müşavirleri ile birlikle güçlü iş ortaklıkları yürütmekteyiz. Bunların yanı sıra, sektör spesifik güvenlik standartlarında bilgi seviyemizi derinleştirerek bu alanlarda en güvenilir yerli danışmanlık şirketlerinden biri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

QITTPRO olarak öncelikli hedefimiz, uzmanı olduğumuz yönetim sistemleri danışmanlığı alanında müşterilerimizin uyum çalışmalarında eksiksiz bir şekilde hizmet sağlamak ve yönetim sistemi yaşam döngüsünde müşterilerimizin güvenilir iş ortağı olmaktır. Bu bağlamda sektörde kalite yönetim sistemleri danışmanlığının doğru anlaşılması ve uygulanması amacıyla hizmet kalitemizden ödün vermemeyi ve eğitim faaliyetleri kuruluşumuzun ana hedefleri olarak kabul ediyoruz.

Vizyonumuz

QITTPRO olarak; faaliyet gösterdiğimiz yönetim sistemleri uyum danışmanlığı faaliyetlerimizi genişleterek; nesnelerin interneti, yapay zeka & makine öğrenmesi, robotik süreç otomasyonu ve konteynerizasyon teknolojilerinin güvenliği alanında katma değerli hizmet sağlayan bir danışmanlık şirketi olmayı hedefliyoruz.

bottom of page